Aktuálně

Fórum antikoncepce

Společnost HEATON je jedním z partnerů nového projektu Fórum antikoncepce. Fórum antikoncepce je garantovaným, spolehlivým, objektivním a aktuálním zdrojem informací o benefitech a rizicích užívání antikoncepce a ochraně ženského reprodukčního zdraví obecně.

Cílem projektu je dlouhodobě přinášet srozumitelné a ověřené informace, zlepšovat dialog mezi lékaři a pacientkami, a nabízet široké veřejnosti studiemi ověřené podklady pro informovanou volbu při rozhodování o užívání antikoncepce.

FA banner 250x250

 

Pharma Profit

12.10.2017, Clarion Congress Hotel, Olomouc

Jako bronzový partner vystupovala společnost HEATON na konferenci Pharma Profit, která se konala 12. 10. 2017 v Clarion Congress Hotelu Olomouci.

pharma profit

Čtěte dál

AT konference

4.-8.6.2017, Kongres hotel Jezerka, Seč

Již tradičně se začátkem června konalo v Seči setkání adiktologů z celé ČR. Záštitu nad pětidenním setkáním převzal prezident konference Prim. MUDr. Petr Popov.

Čtěte dál

Sympozium severočeských psychiatrů

26. -27.5.2017, Hotel Port, Doksy

Poslední květnový víkend uspořádala Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem Sympozium severočeských psychiatrů. Záštitu nad sympóziem převzal náměstek hejtmana Ústeckého kraje RSDr. Stanislav Rybák.

Čtěte dál

Komplexní novinky v onkourologii

19. -20.5.2017, Hotel Angelo, Praha

Urologická klinika 2.LF UK a FN Motol ve spolupráci s Onkourologickou sekcí České urologické společnosti ČLS JEP uspořádala v Praze druhý ročník konference Komplexní novinky v onkourologii.

uro 1Praha

Čtěte dál

Brodovy dny 2017

6. – 7. duben 2017 | Ústí nad Labem

Na začátku dubna se v Ústí nad Labem konaly Brodovy dny. Roli odborného garanta převzala prof. MUDr. Sylvie Dusilová Sulková, DrSc.

brodovy-dny lekari-clarion 2017

Čtěte dál

13. zimní urologické sympozium

Špindlerův Mlýn, 15.  - 19.1. 2017

V polovině ledna se v Harmony Club Hotelu, ve Špindlerově Mlýně konalo tradiční urologické sympozium.

Čtěte dál

Malé doškolovací dny Levret

Letošní jarní cyklus Malých doškolovacích dnů se konal 31. května 2016 v pražském Hotelu Kampa ve Staré zbrojnici, pod patronací společnosti Heaton. Tento cyklus seminářů v oblasti doškolování lékařů v gynekologii a porodnicví probíhal v osmy městech České republiky.

Čtěte dál