O nás

Historie společnosti:

2000 – Založení společnosti

2002 – Příchod nového vlastníka společnosti a změna orientace na oblast farmacie a s ní spojených služeb. Z počátku bylo působení společnost zaměřeno na poskytování vyškolené prodejní síly třetím stranám a propagaci léčiv obchodních partnerů. V průběhu si společnost začala budovat vlastní portfolio léčivých přípravků a stala se držitelem jejich registračních rozhodnutí.

2006 – Společnost uvedla na český trh první přípravky z vlastního portfolia z oblasti gynekologie a onkologie.

2010 – Heaton otevřel první zahraniční pobočku a to na Slovensku. Zde společnost začala s propagací gynekologických produktů prostřednictvím vlastního vyškoleného prodejního týmu.

2012 – Došlo k reorganizaci společnosti, kdy vznikla mateřská společnost Heaton Group a.s., která je 100% vlastníkem všech svých dceřiných společností. Skupina Heaton je držitelem registračního rozhodnutí několika molekul. V portfoliu společnosti Heaton jsou léčivé přípravky zaměřené na oblast gynekologie, onkologie, transplantologie, urologie, nefrologie a na nemocniční segment antibiotik. Heaton své portfolio neustále doplňuje o nové atraktivní molekuly. Společnost se kromě propagace a prodeje léčiv zabývá vlastním výzkumem a vývojem onkologických generik ze skupiny taxanů se směrovaným účinkem. V této oblasti má podáno i několik patentů.

2015 – Heaton pokračuje ve své expanzivní politice a otevírá další pobočku v Rumunsku, kde propaguje onkologické a gynekologické produkty.

Skupina Heaton stále pokračuje ve své expanzní politice se zaměřením na nová teritoria zejména v oblasti jihovýchodní Evropy (SEE).

OBLASTI PŮSOBENÍ A ORGANIZAČNÍ SCHÉMA SPOLEČNOSTI:

Česká republika - portfolio
Slovenská republika - portfolio
Rumunsko - portfolio
Bulharsko
Slovinsko - portfolio

HODNOTY SPOLEČNOSTI:

Společnost Heaton vytváří hodnoty tím, že poskytuje zdravotnické produkty, služby a řešení v oblasti farmaceutického průmyslu inovativními a nákladově efektivními způsoby.

Tyto hodnoty upevňuje tím, že stanovuje nejvyšší standardy v provozu, spolehlivosti, bezpečnosti a snižování nákladů v našem oboru.

Skupina Heaton vlastní certifikát ISO 9001/2008 na prodej a propagaci léčiv, je držitelem distribučního povolení, povolení pro zacházení s omamnými látkami a certifikátu pro správnou výrobní praxi (GMP).