Business Development Specialist

Výjimečná příležitost pro ambiciózního člověka se zájmem o obchod, marketing a rozvoj. Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/která se bude starat o prodej volně prodejného portfolia
společnosti na další trhy, který/která bude spolupracovat na hledání zajímavých molekul do stávajícího portfolia na existujících trzích (Česko, Slovensko, Německo, Rumunsko).

Ambice a chuť do práce jsou základním kritériem. Chcete se stát součástí našeho týmu a pracovat na rozvoji naší společnosti? Jste silný/silná v komunikačních dovednostech? Pak hledáme právě Vás.
HEATON je mezinárodní farmaceutická společnost registrovaná v České republice se sídlem v Praze, 100% vlastněná fyzickou osobou, působící na farmaceutickém trhu v oblasti gynekologie, urologie,
nefrologie, onkologie, diabetologie a substituční léčby.

Náplň práce:

  • Hledání nových distributorů pro volně prodejné portfolio (celosvětově).
  • Vyhledávání a analyzování nových molekul do portfolia.
  • Hledání distributorů pomocí: sociálních sítí, e-mailingů, telefonátů.
  • Aktivní komunikace s firmami se zájmem o distribuci produktů až do uzavření smlouvy.
  • Udržování a příprodej dalších produktů aktivním distributorům.
  • Analyzování existujících trhů, hledání a navrhování produktů do stávajícího portfolia.

Požadavky:

  • Aktivního, zodpovědného kolegu s chutí do práce.
  • Pracovní zkušenost v marketing či obchodu výhodou.
  • Analytické schopnosti.
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou.

Nabízíme:

  • Práci ve skupině profesionálů v oboru
  • Zaškolení
  • Počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Multisport
  • Sodexo
  • 5 týdnů dovolené
  • Kariérní růst

Pošlete svůj životopis a motivační dopis na hr@heaton.cz