BIO-Europe Spring, Barcelona, 18.-20. března

Vrátili jsme se z konference BioEurope Spring v Barceloně, obohaceni o množství kontaktů a slibných příležitostí. Náš tým se na tři dny ponořil do nabitých programů, angažovaných setkání a poučných konferencí.

BioEurope Spring je přední jarní akce pro navazování partnerství v oblasti biotechnologií, která přitahuje více než 3 700 účastníků z více než 2 000 společností, zahrnující 20 000 jednání. Konference, která se v tomto roce konala v Barceloně přilákala přes 3 400 účastníků z více než 2 000 společností a 59 zemí, což vedlo k významnému stupni aktivity a více než 19 000 jednání. Účastníci měli možnost se zapojit do zajímavých diskuzí a prezentací a poslouchat představení firem.

Tato událost nám poskytla výjimečnou možnost pro setkání s novými i stávajícími kontakty, což otevřelo nové obchodní příležitosti a klíčové vhledy z mnoha diskusí. Měřítko, formát, funkcionalita a organizace nutné pro vícedenní konferenci partnerství nás opět utvrdily v tom, že je to událost, kterou by neměl nikdo z oboru biotechnologií a biopharmy propásnout.

Zpětně se díváme na BioEurope Spring nejen jako na příležitost pro rozvoj obchodu a vědy, ale také jako na klíčový moment pro sdílení našich inovací a vizí s globálními lídry. S příslibem budoucích spoluprací a partnerství se nyní těšíme na další kroky, které povedou k realizaci našich společných vizí v biotechnologiích.