Společnost je taková, jak dokáže plnit své sliby

Jsme mezinárodní farmaceutická společnost registrovaná v České republice se sídlem v Praze, 100% vlastněná fyzickou osobou, působící v oblasti gynekologie, urologie, nefrologie, onkologie, diabetologie a substituční léčby.

V roce 2002 začala firma podnikat ve farmaceutickém businessu a během krátké doby se stala úspěšnou farmaceutickou společností na českém, slovenském, rumunském i německém trhu. Postupem času své působení rozšířila i o oblasti CEE a západní Evropy.

Společnost je držitelem více než 30 registračních rozhodnutí léků na předpis a zároveň výrobcem zdravotnických prostředků a kosmetiky. Svým působením pokrývá různé  terapeutické oblasti (gynekologii, urologii, nefrologii, onkologii, diabetologii, substituční léčbu a speciální nemocniční léčbu).

HEATON má své obchodní a marketingové zastoupení v České republice, na Slovensku, v Německu a v Rumunsku, kde své produkty promuje prostřednictvím zkušeného týmu obchodních zástupců.

Vize

Nabídnout unikátní řešení odborníkům ve zdravotnictví, a tím zlepšit život pacientů.

Mise

Vytvářet hodnoty poskytováním zdravotnických produktů, služeb a řešení
v oblasti farmaceutického průmyslu inovativními a nákladově efektivními způsoby.

Společnost každým rokem pokračuje ve svém dynamickém růstu:

infographic
infographic
infographic
infographic

Certifikace

Skupina Heaton vlastní certifikát ISO 9001 na Prodej a distribuci léčivých látek, zdravotnických prostředků a kosmetiky, je držitelem certifikátu ISO 13485 na Neaktivní zdravotnické prostředky působící změnu přirozeného prostředí organismu a diagnostické zdravotnické prostředky in vitro.
Skupina Heaton je držitelem povolení k distribuci a certifikátu správné distribuční praxe (GDP), povolení k výrobě léčivých přípravků a certifikátu pro správnou výrobní praxi (GMP), povolení k zacházení s návykovými látkami a přípravky podle §8 zákona č. 167/1998 Sb. o návykových látkách.

iso certifikace iso certifikace iso certifikace

Historie

2021

HEATON představuje novou dceřinou společnost Motagon se zaměřením na léčebné konopí.

2019

GYNELLA Silver byla úspěšně uvedena na trh 7 evropských zemí. Zároveň Heaton vstupuje na německý trh s týmem obchodních zástupců.

2017

HEATON vstoupil do oblasti zdravotnických prostředků a kosmetiky. Uvedl na trh novou produktovou řadu GYNELLA.

2016

Produkty společnosti HEATON jsou již v 9 zemích, což naplnilo cíl expanzivní politiky společnosti.

2015

HEATON otevírá pobočku v Rumunsku a uvádí své první produkty na tamní trh.

2012

Dochází k reorganizaci a vzniku společnosti HEATON Group a.s. jako mateřské společnosti pro všechny své pobočky.

2010

Otevření první zahraniční pobočky. HEATON začal promovat své produkty na slovenském trhu prostřednictvím vyškoleného týmu obchodních zástupců.

2006

HEATON uvedl na český trh první léčivé přípravky z oblasti gynekologie a onkologie.

2002

V roce 2002 začala firma podnikat ve farmaceutickém businessu.