Marketing Specialist

Baví vás marketing a chcete dělat práci, která má smysl? A navíc v české rodinné firmě s mezinárodním přesahem? Pak chcete s největší pravděpodobností dělat s námi! Náš tým je samozřejmě skvělý a dynamický, jako všechny ostatní týmy, jen aktuálně sháníme někoho, kdo všechny ty nápady zvládne převést do reality. Někoho, kdo umí Excel nejen otevřít, ale i použít. Někoho, kdo si umí pospojovat souvislosti, analýzy a vyhodnocení a díky tomu posouvat naší značku vpřed. Někoho kdo zvládne najednou pracovat na více projektech, dodržuje termíny a má z práce radost.  Pokud vás navíc zajímá farmaceutický průmysl, máte dostatečnou motivaci i kvalifikaci a můžete nastoupit co nejdříve. Tak už vám tu chystáme židli! Vyloučen rozhodně není ani kariérní růst.

Hlavní náplň práce:

  • Direct marketing:
    • Vytváření a odesílání mailingů a e-mailových kampaní
    • Analýza a vyhodnocení úspěšnosti marketingových akcí
  • Mapa trhu:
    • Identifikace cílových segmentů na trzích v ČR, SK a DE
    • Analýza jejich potřeb a preferencí
  • Testování:
    • Návrhy a exekuce testování našich produktů
    • Vyhodnocení výsledků a navrhování optimálních strategií
  • Exportní marketing:
    • Podpora expanze našeho podnikání na zahraniční trhy
    • Příprava marketingových materiálů a prezentací
    • Vytváření propagačních materiálů, brožur, katalogů apod.
    • Příprava prezentací pro veletrhy, konference a obchodní jednání
    • Event management
  • Plánování, příprava a realizace seminářů, konferencí i neformálních

setkání

  • Marketingová komunikace
  • Příprava a realizace MKT materiálů – online i offline formátů
  • a mnoho dalšího…..

Požadavky:

  • Vzdělání a zkušenosti:
    • Vysokoškolské vzdělání v oboru marketingu, obchodu, mezinárodního obchodu nebo ekonomie (nebo ekvivalentní pracovní zkušenosti)
    • Minimálně 2-3 roky praxe v oblasti marketingu
  • Jazykové znalosti:
    • Bezproblémová znalost češtiny
    • Pokročilá úroveň angličtiny (komunikace s německým jazykem je výhodou)
  • Dovednosti a schopnosti:
    • Silné analytické schopnosti pro vyhodnocení marketingových dat a tržních analýz
    • Zkušenosti s používáním softwaru na direct marketingové kampaně
    • Zkušenost s tvorbou a vyhodnocováním direct marketingových kampaní
    • Schopnost identifikovat cílové segmenty na trhu a přizpůsobit marketingové strategie pro různé země
    • Zkušenost s přípravou marketingových materiálů a prezentací
    • Schopnost pracovat samostatně i v týmu, komunikační schopnosti
  • Technické dovednosti:
    • Pokročilá práce s MS Office – zejména MS Excel
    • Zkušenost s používáním marketingových nástrojů a analytických softwarů (např. Google Analytics)
  • Osobnostní vlastnosti:
    • Proaktivní a kreativní přístup k řešení problémů
    • Analistické myšlení a schopnost vyhodnocovat data
    • Samostatnost a schopnost organizovat svou práci
    • Komunikativní a týmový hráč

Nabízíme:

  • Práci ve skupině profesionálů v oboru
  • Zaškolení
  • Počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Multisport kartu
  • Sodexo stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Krásné pracovní prostředí

Vaše CV zasílejte na hr@heaton.cz