Společnost Motagon uvádí GG4 lékařské konopí na český trh

Motagon,dceřiná společnost mezinárodní společnosti HEATON Group a.s., dodává pacientům v České republice GG4 (Gorilla Glue 4), lékařské konopí s vysokým obsahem THC.

Motagon Cannabis („Motagon“), dceřiná společnost mezinárodní farmaceutické společnosti HEATON Group a.s. („Heaton“), po obdržení povolení od Státního ústavu pro kontrolu léčiv a Ministerstva zdravotnictví úspěšně dodala konopí pro lékařské použití do České republiky.

Společnost Motagon dovezla sušené konopí s vysokým obsahem THC GG4 (Gorilla Glue 4). „Je to významná událost pro společnost Motagon, HEATON Group i české pacienty, kteří trpí zdravotními problémy jako je chronická bolest, poruchy spánku či úzkostí“ řekl Jaromír Frič mladší, výkonný ředitel společnosti Heaton a jednatel společnosti Motagon.

„Díky stávajícímu zázemí společnosti Heaton, zkušenému týmu farmaceutických reprezentantů a mezinárodní distribuční infrastruktuře, začínáme realizovat náš plán doručování inovativních produktů na bázi kanabinoidů pacientům, kteří je nejvíce potřebují“ dodal Jaromír Frič ml. Heaton založil Jaromírův otec v roce 2002.Společnost prodává léčivé přípravky ve více než 20 zemích světa.

Tisková zpráva ke stažení