Zakladatelé společnosti HEATON předávají vedení firmy další generaci

Po 19 letech opouští zakladatelé společnosti HEATON, Jaromír a Jaroslava Fričovi, její přímé operativní řízení. Ve vedení společnosti je nově ustanovena výkonná rada, jejímiž členy jsou syn Jaromír, který zastává pozici výkonného ředitele, dcera Natálie, ředitelka pro strategii a rozvoj a finanční ředitel Michal Jonáš.

Jaromír Frič s manželkou Jaroslavou vybudovali společnost HEATON od základu. Pod jejich vedením dokázala společnost dosáhnout každoročního růstu a celá skupina dosahuje obratu přes 300 milionů korun ročně.  Během 19leté existence se pod jejich taktovkou společnost HEATON dokázala prosadit na farmaceutickém trhu nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Rumunsku, v Německu a dalších zemích střední a východní Evropy.

Jaromír Frič jr. nastoupil po plánované reorganizaci na pozici výkonného ředitele. Ve společnosti HEATON působí již 6 let. Během této doby rozvinul své profesní zkušenosti o specifika farmaceutického průmyslu především z oblastí obchodu, registrace a logistiky.

Natálie Kazíková nastoupila na pozici ředitelky pro strategii a rozvoj.  Ve společnosti působí 7 let, zkušenosti získala jako vedoucí korporátního marketingu a aktivně se podílela na tvorbě obchodních strategií společnosti.

Celá tisková zpráva